Jak to probíhá, ceník

Není potřeba se ničeho bát - čeká vás běžné kancelářské prostředí. Žádné skleněné koule, virgule nebo vonné tyčinky ani zaříkávání. Já i používané metody jsme opravdu z 21. století. A protože jsem se v letech 2017 - 2023 zúčastnila seminářů, které vedl přímo autor metody A4M americký neuropsycholog  Dr. Kurt Ebert - máme tedy k dispozici to nejnovější.

Po úvodním rozhovoru nalezneme pomocí svalového testu, který pochází z kineziologie, příčinu vašich potíží a bezpečně, efektivně, ale hlavně trvale tento stav vyřešíme. Podle závažnosti někdy již na prvním setkání.

Nejprve je klient vždy podrobně seznámen s průběhem a všemi používanými postupy. Nejedná se o hypnózu, stále vnímáte, co se s vámi děje a setkání můžete kdykoli přerušit.

Nevygumuje mě to, nezmění charakter ani vlastnosti?                                                                                          Tyto obavy brání nejčastěji lidem vyhledat pomoc. Naše společná práce "pouze"  najde a "opraví"  to, co správně nefunguje. Metoda Dr. Eberta je zaměřená na příčinu, nevygumuje vás, nezmění charakter ani povahové rysy. Funguje to jako když povolíte ruční brzdu v autě. To také nezmění vlastnosti vašeho auta. Naopak - sníží se jeho spotřeba, opotřebení a vyniknou silné stránky. A vy můžete konečně vyrazit za svými sny plnou rychlostí. Stále to budete vy.

Ceník

Délka jednoho setkání:

1 - 1,5 hodiny:  1.100,-  

1,5 - 2 hodiny:  1.300,-

(platba v hotovosti, okamžitá QR platba nebo okamžitý převod na účet).

Diskrétnost je samozřejmostí.

Tady se můžeme potkat
Tady se můžeme potkat