O metodě -  Attractor Field Therapy

Teprve několik let existuje způsob, jak odhalit příčiny toho, co vás trápí a bezpečně, efektivně a hlavně trvale tento stav vyřešit. Často už na prvním setkání. To vše díky unikátním a mimořádně účinným metodám amerického neuropsychologa Dr. Kurta Eberta - Akupunktura pro mysl (A4M), kterou autor  v současné době přejmenoval na Attractor Field Therapy a Attractor Field Techniques.

Dr. Ebert se alternativními přístupy ke zdraví zabývá mnoho let. Jeho Attractor Field Therapy je výsledkem syntézy dlouholetých studií a praxe v jeho oboru, studia mnoha nauk, alternativních metod přístupu k psychice člověka a nejnovějších výzkumů z mnoha vědeckých odvětví. A4M přistupuje k mysli novým způsobem, jaký jsme si předtím nedovedli představit. Používá postupy, které nikdy dříve neexistovaly. Zcela nově pracuje s tisíce let starým energetickým systémem tradiční čínské medicíny.

Tyto metody dnes výrazně překonávají u nás známou kineziologii, která se hojně používala v devadesátých letech.

Obecně platí, že pokud nevyřešíme příčinu - můžeme pouze pracovat s následky. Klienti, kteří ke mně přicházejí s různými problémy, už většinou zjistili, že jim z dlouhodobého hlediska moc nepomohly různé ezoterické přístupy, pozitivní myšlení a články typu "7 kroků ke štěstí", které najdeme ve všech lifestylových časopisech. Řešením nebylo ani dlouhodobé užívání různých druhů léků - např. antidepresiv. Pochopili, že tohle všechno mohou naplno využít teprve potom, co zmizí "spouštěč" jejich trápení hluboko v nich samotných. 

Často nevíme, proč například reagujeme tak, jak nechceme a proč se nám dějí stále stejné věci, o které nestojíme. Různé bloky se v nás totiž vytvářejí bez našeho vědomí a souhlasu, ale jejich omezení si neseme až do konce života, pokud se nerozhodneme jim (sobě) porozumět a "rozpustit" je způsobem, kterým vznikly.

Bezpečně vás provedu celým procesem změny, který vám konečně umožní žít klidný a zdravý život.


Webové stránky autora metody:  

https://www.attractorfieldtherapy.com/

https://www.the-tree-of-life.com/


"Pokud nejsi připraven změnit svůj život, není ti pomoci."   Hippokrates