Pro koho

Psychické potíže a zdravotní problémy + osobní rozvoj.

Tak lze stručně popsat oblasti, se kterými Vám metoda A4M umí pomoci.

Psychické potíže

Nejčastěji vyhledávají klienti pomoc s následujícími problémy: stres, úzkosti, deprese, různé strachy, bloky, workoholismus, sklon k přehnanému perfekcionalismu, nízké sebevědomí, vztek na někoho nebo na něco, neschopnost zařadit se do kolektivu, žárlivost, neschopnost najít si partnera, poruchy příjmu potravy - bulimie, anorexie, sebepoškozování atp. Dlouhodobé nebo opakující se životní a vztahové karamboly, nerozhodnost či neschopnost "pohnout se z místa" v zásadních otázkách vašeho života. Nebo stejně jako u mě dlouhodobé potíže s otěhotněním.


Zdravotní problémy

Metody, které používám, vycházejí z toho, že každá nemoc má někde svoji příčinu - negativní energii napojenou v těle a mysli. S těmito energiemi můžeme velmi účinně pracovat. U klientů, kteří systematicky spolupracují, mám velmi dobré zkušenosti se stabilizací nemoci a zlepšením stavu.


Osobní rozvoj

Metoda A4M není vhodná jenom pro nalezení a řešení příčin zdravotních a psychických problémů. Lze ji využít i k osobnímu rozvoji. Chcete být pouze trpělivější, pozitivnější, nemáte odvahu, překáží vám při práci váš perfekcionalismus apod.? I takto můžeme společně pracovat a "odbrzdit" Vás.


V případě nejasností, zda je metoda vhodná i pro vás, mě neváhejte kontaktovat.

A co často klienti říkají po návštěvě: Ulevilo se mi, konečně se můžu nadechnout, přestalo mě to svírat ...

A možná to také znáte ...    Jste pod tlakem, ve stresu a pulzuje ve vás "něco" ... I takhle se může projevovat zablokovaná energie - síla, která by za normálních okolností měla proudit vaším tělem a pomáhat vám řešit složité situace. Pak reagujete tak, jak vlastně nechcete - vztekem, vzdorem nebo strachem.


"I když postupuješ sebepomaleji, jsi rychlejší, než ten, kdo stojí."